یک شنبه شانزدهم اردیبهشت  1403 

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی از پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز بازدید کرد

بابک قائدنیا، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور و هیات همراه از پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز و ایستگاه تحقیقاتی ماهیان دریایی بندرامام بازدید کردند.
اخبار مهم سایت | بازدید: 244 مرتبه | 0 نظر
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده آبزی پروری آب های جنوب کشور_ اهواز، بابک قائدنیا، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، محمودرضا آذینی، مدیر امور اداری و پشتیبانی، طیبه باشتی، سرپرست برنامه ریزی و بودجه و رحمان نیا، کارشناس عمرانی مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از پژوهشکده و ایستگاه تحقیقاتی ماهیان دریایی بندرامام بازدید به عمل آوردند. در روز اول بازدید ابتدا در یک جلسه با حضور کلیه همکاران پژوهشکده، حسین هوشمند، رئیس پژوهشکده ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، در یک گزارش کامل وضعیت عملکرد برنامه‌های پشتیبانی و پژوهشی، دستاوردها، برنامه های سال جاری و نواقص و مشکلات موجود را ارائه کرد، در ادامه همکاران موضوعات مرتبط با حوزه کاری خود را بیان کرد. در پایان جلسه، قائدنیا ضمن قدردانی از تلاش همکاران با وجود کمبودها، پاسخگوی سوالات همکاران بود و گفت: فعالیت‌های پژوهشکده باید به سمت انجام پروژه های درآمدزای مشترک با بخش خصوصی و دولتی سوق داده شود. این امر نیاز به کار و فعالیت و تعامل بیشتر دارد که در نتیجه باعث می‌گردد، با درآمدهای وارد شده به پژوهشکده، علاوه بر پیشبرد موثر فعالیت های تحقیقاتی از کارکنان نیز حمایت شود.
وی در پایان از زحمات همه همکاران تشکر ویژه کرد. پس از جلسه با حضور در قسمت های مختلف پژوهشکده از نزدیک با فعالیت ها و نواقص موجود آشنا شدند.
در روز دوم با سفر به بندرامام خمینی و ایستگاه تحقیقاتی ماهیان دریایی بندر امام از نزدیک با مراحل و شرایط مشارکت بخش خصوصی در تولید محصول فناورانه ماهیان دریایی آشنا شدند. در ادامه سفر با حضور در مزرعه تحقیقی ترویجی آزادگان شرایط پیشرفت کار و پیشنهادهای مرتبط همکاری را برای توسعه زیرساخت های مزرعه بررسی کردند.
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code